Gorenje MO4250CLI Микробранова печка со грилID EK000467374
Gorenje MO4250CLI Микробранова печка со грилID: EK000467374
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 8.490 ден
- Цена
- 7.799 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 04.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Тип на производ | Микровални печки |
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Кремава |
| Моќност | 700 W |
| Моќност на микровална | 700 W |
| Моќност на скарата | 800 W |
| Број на степени на моќност | 5 |
| Капацитет на печката | 20 l |
| Поставување на производот | Самостоечки |
| Управување | Подвижно копче/иња |
| Одмрзнување | Да |
