Beko HBA 81762 BX Рачен блендерID EK000575547
Beko HBA 81762 BX Рачен блендерID: EK000575547
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 4.399 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 04.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Beko |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Рачни миксери |
| Моќност | 750 W |
| Моќност на миксерот | 750 W |
| Број на брзини | 12 |
| Турбо функција | Да |
| Број на сечила | 2 |
| Капацитет на чашата со мерки | 700 ml |
| Вклучена сецкалка | Да |
| Металка вклучена | Да |