Rowenta RO3725EA правосмукалкаID EK000855388
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 7.999 ден
- Цена
- 5.299 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Правосмукалка без вреќичка Rowenta Compact Power™ Cyclonic
Врвни перформанси во компактен дизајн
Уживајте во моќно вшмукување и практичност со Compact Power™ Cyclonic. Оваа правосмукалка нуди исклучителни перформанси на тврди подови благодарение на својата високоефикасна глава за вшмукување и напредната циклонска технологија што собира 99,98% од прашината*. Со својот компактен и ергономски дизајн, лесна е за употреба и складирање, што ја прави идеална за секој дом.
Клучни карактеристики :
- Супериорни перформанси на чистење : Исклучителни перформанси на тврди подови.
- Компактен дизајн : Лесно складирање со капацитет на сад од 1,5 литри.
- Напредна филтрација : Двоен систем за филтрација за максимално собирање прашина.
- Голем радиус на чистење : Дофатот од 8,8 метри овозможува чистење на големи површини без прекин.
- Долгорочна сигурност : Гарантирана поправка од 15 години, за заштита на животната средина.
- Лесно празнење на садот : Сад за прашина што спречува истурање.


Комбинирајќи ефикасни резултати и оптимален дизајн во еден компактен, лесен за употреба чистач, Compact Power™ Cyclonic обезбедува исклучителни перформанси на вшмукување на врвот во својата класа. Моќната високоефикасна глава за вшмукување ја отстранува нечистотијата и се справува со големи нечистотии со најдобри перформанси во класата на тврди подови. Напредната циклонска технологија овозможува двостепена филтрација за да се собере 99,98% од вшмуканата прашина*. Перформансите се усогласени со извонредна практичност и леснотија на користење: компактен формат за лесно складирање, подобрен и ергономски дизајн. Отсега, перформансите се во ваши раце!





| Тип на производ | Правосмукалки без вреќичка |
| Бренд | Rowenta |
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Црна |
| Моќност | 750 W |
| Бучавост (dB) | 69 dB |
| Капацитет на резервоар за прашина | 1.5 l |
| Работна површина | 8 m |
| Должина на кабелот | 6.2 m |
| Антиалергиски филтер | Не |
| Четка за паркети | Не |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Не |
| Нето тежина | 6.38 kg |