Dyson V10 Origin Стик правосмукалкаID EK000827397
Dyson V10 Origin Стик правосмукалкаID: EK000827397
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 39.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 16.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Dyson |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип | Батериски |
| Време на работа | 60 min |
| Време на полнење | 4.5 h |
| Бучавост (dB) | 78 dB |
| Капацитет на резервоар за прашина | 0.76 l |
| 2во1 | Да |
| 3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) | Не |
| Мокро вшмукување | Не |
| LED осветлување | Не |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Да |
| Висина | 124.9 cm |
| Ширина | 25.6 cm |
| Нето тежина | 2.6 kg |