Dyson V16 Piston Animal Стик правосмукалкаID EK000827383
Dyson V16 Piston Animal Стик правосмукалкаID: EK000827383
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 69.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 16.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Dyson |
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Bakrena |
| Тип | Батериски |
| Време на работа | 70 min |
| Време на полнење | 3.5 h |
| Капацитет на резервоар за прашина | 1.3 l |
| 2во1 | Да |
| 3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) | Не |
| Мокро вшмукување | Не |
| LED осветлување | Да |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Не |
| Висина | 25.9 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Длабочина | 129.8 cm |
| Нето тежина | 3.4 kg |