Dyson V8 Total Clean Стик правосмукалкаID EK000827386
Dyson V8 Total Clean Стик правосмукалкаID: EK000827386
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 33.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 16.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Dyson |
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Сива |
| Тип | Батериски |
| Време на работа | 40 min |
| Капацитет на резервоар за прашина | 0.54 l |
| 2во1 | Да |
| 3во1 (вшмукување, бришење и рачна единица) | Не |
| Мокро вшмукување | Не |
| LED осветлување | Да |
| Висина | 125.6 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Нето тежина | 2.54 kg |