Ecovacs Deebot MINI Blue роботска правосмукалкаID EK000840711
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 40.999 ден
- Цена
- 22.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Ecovacs Deebot MINI Blue
Ултра компактен, исклучително тивок и паметен – за беспрекорно чистење без интервенција
Ултра компактен DEEBOT
DEEBOT mini, со ширина од само 28,6 cm, лесно се движи низ тесни простори и чисти тешко достапни места. Благодарение на напредните сензори, LDS радарот и предните ласери, прецизно го мапира просторот и избира оптимална патека со избегнување на пречки. Со покриеност на чистење до 89%, ниту еден агол не останува занемарен – идеален и за помали станови.
Најмала OMNI станица
Mini OMNI станицата, висока само 38,5 cm, комбинира компактен дизајн и силни перформанси. Нуди сушење со топол воздух (45°C), автоматско празнење на прашина, интелигентно бришење и антибактериска заштита – за почист и поздрав дом.
Врвна контрола на бучава
DEEBOT mini комбинира моќно чистење со тивка работа од само 55 dB. Благодарение на напредниот мотор и изолација, работи без да го нарушува секојдневието.
DEEBOT mini комбинира OZMO Turbo 2.0 систем за бришење со силно вшмукување до 9000 Pa, овозможувајќи темелно чистење и отстранување на тврдокорна нечистотија.
Живописни бои
Достапен во повеќе бои со модерен дизајн. Транспарентниот резервоар овозможува лесна проверка и одржување.
ZeroTangle 2.0
Технологија која спречува заплеткување на влакна, овозможувајќи ефикасно чистење и лесно одржување.
Паметна навигација
TrueMapping 2.0 овозможува брзо и прецизно мапирање, со сигурно избегнување на пречки.
Избегнување пречки
Комбинација од LiDAR и ласерска технологија за прецизна навигација во сите услови.
Долго траење
До 150 минути работа со автоматско полнење и продолжување на чистењето.
Практичен дизајн
Лесен за носење благодарение на компактниот дизајн и ергономската рачка.
ECOVACS HOME апликација
Контролирајте го чистењето преку мобилна апликација со прилагодливи поставки и распоред.
* Достапноста зависи од уредот.
| Боја | Сина |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Време на работа | 150 min |
| Бучавост (dB) | 55 dB |
| База за автоматско празнење на садот | Да |
| Мокро вшмукување | Да |
| Мапирање на просторот | Да |
| WiFI вграден | Да |
| LED осветлување | Не |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Да |
| Висина | 38.5 cm |
| Ширина | 28 cm |