Ecovacs DEEBOT N20 роботска правосмукалкаID EK000840709
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 28.900 ден
- Цена
- 15.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
DEEBOT N20
Моќно вшмукување, без заплеткување, едноставно чистење



DEEBOT N20 е визионерски роботски правосмукалка и бришач, кој поставува нов стандард во чистењето на домот со својата напредна интеграција на технологија и интуитивен дизајн. Нуди трансформативно искуство на чистење кое ја подигнува чистотата на вашиот дом на ново ниво. Подгответе се да прифатите нов стандард на лесно, ефикасно и целосно задоволувачко чистење со DEEBOT N20.
DEEBOT N20 овозможува напредно чистење со својата ZeroTangle Anti-Tangle технологија, обезбедувајќи лесно отстранување на влакна и ефикасно чистење, додека неговото моќно вшмукување и OZMO системот за бришење ги отстрануваат тврдокорните дамки, оставајќи ги вашите подови беспрекорни и без заплеткување.
DEEBOT N20 ја претставува суштината на интелигентното чистење, со прецизно движење низ просторот, обезбедувајќи континуирана работа и неспоредливо искуство кое ги надминува традиционалните граници.
DEEBOT N20 ја подобрува практичноста преку апликацијата ECOVACS HOME, овозможувајќи интуитивна контрола врз прилагодливи функции како што се моќност на вшмукување, проток на вода и режими на чистење, за персонализирано искуство според вашите потреби.
ZeroTangle Anti-Tangle технологија
DEEBOT N20 вклучува ZeroTangle Anti-Tangle технологија, со ново дизајнирана валјачка четка со 21° аголни влакна и двоен ред на „чешел“ заби, што ефикасно спречува заплеткување на влакна и обезбедува ефикасно чистење, правејќи го идеален за домови со миленици.
Моќно вшмукување
DEEBOT N20 има моќно вшмукување од 8000 Pa и сад за прашина од 400 ml, што овозможува темелно чистење на подови, теписи и големи површини со поретко празнење.
Гласовна контрола
DEEBOT N20 поддржува гласовна контрола за полесно управување, вклучувајќи Alexa и Google Assistant.
Сигурно движење
DEEBOT N20 обезбедува сигурно движење со тркала со висока тракција, лесно совладува прагови до 20 mm и користи интелигентни алгоритми за навигација и избегнување пречки, вклучувајќи сензори за теписи.
300 минути работа
DEEBOT N20 нуди до 300 минути работа благодарение на батерија од 5200 mAh, покривајќи до 550 m² со едно полнење.
ECOVACS HOME App
DEEBOT N20 овозможува целосно прилагодливо чистење преку апликацијата ECOVACS HOME, со контрола на вшмукување, вода и режими на работа.
OZMO систем за бришење
DEEBOT N20 користи OZMO систем за лесно отстранување на дамки, со подлога што ја задржува нечистотијата и резервоар од 220 ml за постојана влажност.
TrueMapping интелигентно планирање на патека
DEEBOT N20 користи TrueMapping технологија со ласерско скенирање за прецизна навигација, брзо мапирање за само 8 минути и стабилно ажурирање на мапите преку апликацијата.

| Боја | Бела |
| Длабочина | 35.1 cm |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Време на полнење | 6.5 h |
| Време на работа | 300 min |
| Бучавост (dB) | 65 dB |
| Капацитет на резервоар за прашина | 0.4 l |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.4 l |
| База за автоматско празнење на садот | Не |
| Мокро вшмукување | Да |
| Мапирање на просторот | Да |
| WiFI вграден | Да |
| LED осветлување | Не |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Да |
| Висина | 9.6 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Нето тежина | 3.5 kg |


