Ecovacs DEEBOT N20 PLUS роботска правосмукалкаID EK000840710
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 35.900 ден
- Цена
- 19.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
DEEBOT N20 PLUS
DEEBOT N20 PLUS е визионерски роботски правосмукалка и бришач, кој поставува нов стандард во чистењето на домот со својата напредна интеграција на технологија и интуитивен дизајн. Со ECOVACS PureCyclone технологија во својата основа, нуди трансформативно искуство на чистење кое ја подигнува чистотата на вашиот дом на ново ниво. Подгответе се да прифатите нов стандард на лесно, ефикасно и целосно задоволувачко чистење со DEEBOT N20 PLUS.



- Подобрете ја вашата рутина на чистење со иновативна станица со автоматско празнење
DEEBOT N20 PLUS претставува револуционерна станица со автоматско празнење, која беспрекорно ја интегрира ECOVACS PureCyclone технологијата и напреден 4-степен систем за филтрација, истовремено промовирајќи одржливост со дизајн без кеса и стабилна ефикасност без губење на вшмукување. - Напредно мајсторство во чистење: Кажете збогум на заплеткување и дамки
DEEBOT N20 PLUS овозможува напредно чистење со ZeroTangle™ Anti-Tangle технологија, обезбедувајќи лесно отстранување на влакна и ефикасно чистење, додека моќното вшмукување и OZMO системот ги отстрануваат тврдокорните дамки. - Интелигентно чистење може да започне: Навигација без напор, континуирано чистење
DEEBOT N20 PLUS овозможува прецизно движење низ просторот, континуирана работа и врвно искуство кое ги надминува традиционалните методи на чистење. - Апликација ECOVACS HOME: Секој детал на дофат
DEEBOT N20 PLUS овозможува интуитивна контрола преку апликацијата ECOVACS HOME, со прилагодливи поставки како моќност на вшмукување, проток на вода и режими на чистење.
ECOVACS PureCyclone технологија
DEEBOT N20 PLUS носи револуција со PureCyclone технологија, обезбедувајќи до 95% одвојување на прашина, минимално губење на вшмукување и подолг век на моторот и филтрите.
4-степен систем за филтрација
DEEBOT N20 PLUS обезбедува чист и здрав дом со напреден систем за филтрација кој гарантира одлично прочистување на воздухот.
Сад за прашина без потрошен материјал
Дизајнот без кеса овозможува заштеда и одржливост, со лесно празнење и едноставно одржување.
ZeroTangle Anti-Tangle технологија
DEEBOT N20 PLUS користи специјално дизајнирана четка што спречува заплеткување на влакна и овозможува ефикасно чистење.
Моќно вшмукување
Со 8000 Pa вшмукувачка моќ и сад од 400 ml, обезбедува темелно чистење со помалку празнење.
Гласовна контрола
Поддржува Alexa и Google Assistant за лесно управување.
Сигурно движење
Лесно совладува препреки до 20 mm и користи интелигентна навигација за безбедно чистење.
300 минути работа
До 300 минути работа со батерија од 5200 mAh, покривајќи до 550 m².
ECOVACS HOME App
Апликацијата овозможува целосна контрола и персонализација на чистењето.
OZMO систем за бришење
DEEBOT N20 PLUS користи OZMO систем за ефикасно отстранување на дамки, со постојано навлажнување и темелно чистење.
TrueMapping интелигентно планирање на патека
Користи ласерско мапирање за прецизна навигација, брзо креирање мапа и сигурно покривање на просторот.

| Боја | Бела |
| Длабочина | 35.1 cm |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Време на полнење | 6.5 h |
| Време на работа | 300 min |
| Бучавост (dB) | 65 dB |
| Капацитет на резервоар за прашина | 0.4 l |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.22 l |
| База за автоматско празнење на садот | Да |
| Мокро вшмукување | Да |
| Мапирање на просторот | Да |
| WiFI вграден | Да |
| LED осветлување | Не |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Да |
| Висина | 9.6 cm |
| Ширина | 35.3 cm |
| Нето тежина | 3.5 kg |