Ecovacs Deebot X11 PRO OMNI роботска правосмукалкаID EK000840712
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 107.900 ден
- Цена
- 58.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Ослободете ги врвните перформанси на ECOVACS
PowerBoost технологија
PowerBoost технологијата му овозможува на DEEBOT брзо полнење за време на кратки паузи при чистење и враќа 5% батерија за само 6 минути. Кога е целосно наполнет, обезбедува до 150 минути непрекината работа, дури и при највисока всисна моќ. Ова овозможува конзистентни перформанси на големи површини без потреба од често рачно полнење.
OZMO ROLLER 2.0
OZMO ROLLER 2.0 ефикасно ги отстранува тврдокорните дамки. Континуираното навлажнување го одржува подот рамномерно влажен, додека автоматското подигнување спречува траги и дамки. Текстурираниот валјак отстранува дури и исушени дамки, а специјалните материјали овозможуваат темелно чистење на тврди подови и теписи.
TruEdge 3.0 екстремно чистење на рабови
Надградениот TruEdge 3.0 систем користи прилагодлив валјак и проширена странична четка. Флексибилната конструкција ѝ овозможува на четката да достигне подлабоко во аглите и долж рабовите, максимизирајќи ја ефикасноста на чистење без дополнителен напор од корисникот.
BLAST Solution
Благодарение на моторот од 110 W и батеријата од 6400 mAh, DEEBOT постигнува моќна всисна сила и висока ефикасност при длабинско чистење. Со тоа значително се зголемува ефикасноста при отстранување на влакна од домашни миленици и големи честички.
AI препознавање дамки
AI препознавањето на дамки му овозможува на DEEBOT да го прилагоди начинот на чистење во зависност од видот и интензитетот на дамката. За лесни дамки користи еднонасочен премин, а за тврдокорни активира режим за длабинско чистење. Системот препознава обрасци на подот и ја прилагодува стратегијата на чистење со минимално повторување.
ZeroTangle 3.0
ZeroTangle 3.0 системот, со ARC дизајн на страничната четка и циклонски ротирачки валјак, го намалува заплеткувањето на коса за 50%. Оптималниот агол на влакната ги подигнува влакната без да ги вовлекува во валјакот, додека системот за самоодвојување ги отстранува намотаните влакна — овозможувајќи непрекинато чистење и помалку одржување.
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Време на полнење | 3 h |
| Време на работа | 250 min |
| Бучавост (dB) | 63 dB |
| Капацитет на резервоар за прашина | 0.22 l |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.4 l |
| База за автоматско празнење на садот | Да |
| Мокро вшмукување | Да |
| Мапирање на просторот | Да |
| WiFI вграден | Да |
| LED осветлување | Да |
| Четка за отстранување на влакна од домашни миленици | Не |
| Висина | 9.8 cm |
| Ширина | 35.1 cm |
| Нето тежина | 5.5 kg |