Ecovacs WINBOT W2 PRO роботски чистач на прозоиID EK000840705
Ecovacs WINBOT W2 PRO роботски чистач на прозоиID: EK000840705
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 46.900 ден
- Цена
- 25.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
```html id="mkxqte" Еден...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
```html id="mkxqte"
```
Еден WINBOT за сите прозорци
WINBOT W2 PRO се прилагодува на сите видови стаклени површини и ги задоволува сите потреби за чистење во вашиот дом. Без разлика дали станува збор за прозорци од под до таван, помали прозорци, прозорци без рамка или навалувачки прозорци.
Технички податоци
| Фреквентни појаси | 2.400–2.483,5 MHz |
| Потрошувачка на електрична енергија (исклучено / мирување) | < 0,50 W |
| Димензии на WINBOT (mm) | 271 × 271 × 77 |
| Излезен напон | 24 V |
| Номинална моќност | 90 W |
| Боја | Бела |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.06 l |
| WiFI вграден | Да |
| Висина | 27 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Нето тежина | 1.6 kg |