Ecovacs WINBOT W2 PRO OMNI роботски чистач на прозориID EK000840707
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 58.900 ден
- Цена
- 32.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.04.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Еден WINBOT за сите прозорци
WINBOT W2 PRO OMNI се прилагодува на сите видови стаклени површини и ги задоволува сите потреби за чистење во вашиот дом. Без разлика дали станува збор за прозорци од под до таван, помали прозорци, прозорци без рамка или навалувачки прозорци, WINBOT W2 PRO OMNI, опремен со паметен систем за планирање WIN-SLAM 4.0 и интелигентни сензори за препознавање рамки, се прилагодува на сите видови прозорци и различни сценарија на чистење.
Интегрирана батерија со голем капацитет
Вградената литиум-јонска батерија со голем капацитет обезбедува континуирано напојување за WINBOT W2 PRO OMNI, овозможувајќи чистење на прозорци и на места без пристап до електричен приклучок. Едно полнење овозможува до 110 минути работа, што одговара на површина од приближно 55 m².
Два во едно – комбиниран кабел со безбедносно и напојно јаже
Комбинираното безбедносно јаже и напојниот кабел се обединети во една целина, создавајќи уреден систем без заплеткување. Станицата има автоматско намотување за полесно складирање.
Автоматско намотување на кабел
Станицата е опремена со механизам за автоматско намотување кој го одржува кабелот уреден и подготвен за користење.
Механизам за заштита од пад
Станицата тежи 5,5 kg и користи всисна сила поголема од 800 N за да спречи пад. Безбедносното јаже издржува до 100 kg, а дополнително јаже од 1 m обезбедува дополнителна сигурност.
Мултифункционална контролна табла
Контролната табла нуди 5 функции: автоматско намотување, вклучување/исклучување, старт/пауза, избор на режим и враќање на почетна позиција.
Преносливо складирање
Станицата има простор за складирање на уредот и додатоците, како и рачка за лесно пренесување.
| Боја | Бела |
| Гаранција | 2 год. |
| Бренд | Ecovacs |
| Тип на производ | Роботски правосмукалки |
| Време на полнење | 3 h |
| Време на работа | 110 min |
| Бучавост (dB) | 76 dB |
| Капацитет на резервоар за вода | 0.06 l |
| WiFI вграден | Да |
| Висина | 27.1 cm |
| Ширина | 27.15 cm |
| Нето тежина | 5.5 kg |