Bestway 400x211x81 cm Монтажен базен со филтер пумпаID EK000530157
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 12.990 ден
- Цена
- 9.290 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 19.05.2026
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Можеби ќе ве интересира и ова
Големиот базен со правоаголна метална рамка Bestway Florida лесно се составува за време на летните горештини.
Може да имате убав градинарски базен за целото семејство многу години.
Обновените супериорни базени Bestway со метална рамка станаа уште поцврсти и поиздржливи, а нивното склопување бара минимум време.
Базенот Bestway Florida доаѓа во комплет со бојлер и влошка за филтер - така што е подготвен за употреба веднаш.
Неговото склопување не бара експертиза.
Базенот мора да се постави на рамна површина.
Карактеристики на базенот:
- Големина: 400 x 211 x 81 cm
- 3-слојно армирано ПВЦ тело за базен
- 1,25 m³/h со циркулатор за вода со хартиен филтер
- Волумен на вода прибл. 5,7 m³
Не може да се презимува. Расклопениот базен мора да се чува на место заштитено од смрзнување во зима.
Вклучува: базен, циркулатор за вода со хартиен филтер.
| Длабочина | 81 cm |
| Должина | 400 cm |
| Тип на производ | Монтажни базени |
| Бренд | Bestway |
| Гаранција | 1 год. |
| Капацитет на базенот | 5700 l |
| Висина | 81 cm |
| Ширина | 211 cm |