INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпаID EK000210353
INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпаID: EK000210353
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 12.999 ден
- Цена
- 6.399 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
INTEX 26712 PRISM FRAME 366 x 76cm со филтер пумпа Димензии: 366x76cm Капацитет: 6.503литри (90%) Филтер пумпа со капацитет 2.006 литри на час Бренд: INTEX
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 18.05.2026
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
INTEX PRISM FRAME 26712 366 x 76cm со филтер пумпа. Карактеристики: Димензии: 3.66m x 76cm, капацитет: 6.503 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 2.006 литри на час, тежина 25,4кг.
| Должина | 366 cm |
| Маса | 25 kg |
| Тип на производ | Монтажни базени |
| Бренд | Intex |
| Гаранција | 1 год. |
| Капацитет на базенот | 6503 l |
| Висина | 76 cm |
| Ширина | 366 cm |