FUEGO ES10 електричен тротинетID EK000857926
FUEGO ES10 електричен тротинетID: EK000857926
Купувајте на рати со Mint Credit! Одберете до 4 рати без камата или од 6 до 36 рати комотно од вашиот дом. Погледнете за повеќе информации овде!
- Цена
- 26.999 ден
Главни карактеристики
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 05.06.2026
Гаранција: 1 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Главни карактеристики
•Максимална брзина: 25 km/h
•Моќност на батерија: 280.8 Wh
•Батерија: 36V 7.8Ah
•Досег (range): 30 km
•Големина на гуми: 10"
•Номинална моќност: 350 W
•Максимална моќност: 714 W
•Време на полнење: 5 часа
•Агол на искачување: 18 степени
•Максимално оптоварување: 120 kg
•LED дисплеј: Да
| Бренд | Fuego |
| Гаранција | 1 год. |
| Опсег | 30 km |
| Моќност на моторот | 714 W |
| големина на тркала | 10 " |
| Максимална брзина | 25 |
| Максимална носивост | 120 kg |
| Склоплив | Да |
| Време на полнење | 5 h |