SAMSUNG Galaxy A16 4/128GB Black смартфонID EK000858275
SAMSUNG Galaxy A16 4/128GB Black смартфонID: EK000858275
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 11.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 128 GB |
| RAM Меморија | 4 GB |
| Предна камера | 13 MP |
| тип на процесор | Cortex |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android |