SAMSUNG Galaxy A17 8+256GB Light Blue смартфонID EK000858277
SAMSUNG Galaxy A17 8+256GB Light Blue смартфонID: EK000858277
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 16.499 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Светло сина |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 256 GB |
| RAM Меморија | 8 GB |
| Предна камера | 13 MP |
| тип на процесор | Mobiteli |
| Kапацитет на батерија | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android 15 |