SAMSUNG Galaxy A26 5G 8/256GB White смартфонID EK000858272
SAMSUNG Galaxy A26 5G 8/256GB White смартфонID: EK000858272
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 20.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Бела |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 256 GB |
| RAM Меморија | 6 GB |
| Предна камера | 13 MP |
| тип на процесор | Exynos |
| Kапацитет на батерија | 5000 mAh |
| SIM | Single |
| Оперативен систем | Android |