SAMSUNG Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lavander смартфонID EK000858301
SAMSUNG Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Lavander смартфонID: EK000858301
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 25.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 28.05.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Samsung |
| Боја | Виолетова |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 256 GB |
| RAM Меморија | 8 GB |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Snapdragon |
| Kапацитет на батерија | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android 15 |