SAMSUNG Galaxy A57 5G 12+512GB (SM-A576BZAHEUC) Gray смартфонID EK000858308
SAMSUNG Galaxy A57 5G 12+512GB (SM-A576BZAHEUC) Gray смартфонID: EK000858308
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 44.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Светло сина |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 512 GB |
| RAM Меморија | 12 GB |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Exynos 1680 |
| Kапацитет на батерија | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android 16 |