SAMSUNG Galaxy A57 5G 8+128GB (SM-A576BDBBEUC) Dark Blue смартфонID EK000858276
SAMSUNG Galaxy A57 5G 8+128GB (SM-A576BDBBEUC) Dark Blue смартфонID: EK000858276
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 30.499 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Темно сина |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED |
| Интерна меморија | 128 GB |
| RAM Меморија | 8 GB |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Exynos 1680 |
| Kапацитет на батерија | 5000 mAh |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android 16 |