SAMSUNG Galaxy S25FE 5G 12+128GB Blue Black смартфонID EK000858303
SAMSUNG Galaxy S25FE 5G 12+128GB Blue Black смартфонID: EK000858303
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 53.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Plavo/crna |
| Големина на екран | 6.2 " |
| Тип на екран | Dynamic AMOLED |
| Интерна меморија | 128 GB |
| RAM Меморија | 12 GB |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Snapdragon |
| Kапацитет на батерија | 4000 mAh |
| SIM | Single |
| Оперативен систем | Android |