SAMSUNG Galaxy S25FE 5G 8+256GB Black смартфонID EK000858292
SAMSUNG Galaxy S25FE 5G 8+256GB Black смартфонID: EK000858292
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 48.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Dynamic AMOLED |
| Интерна меморија | 256 GB |
| RAM Меморија | 8 GB |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Exynos 2400 |
| Kапацитет на батерија | 4900 mAh |