Samsung Galaxy S25FE 5G 8GB/256GB Black, смартфонID EK000857374
Samsung Galaxy S25FE 5G 8GB/256GB Black, смартфонID: EK000857374
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 48.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 20.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на производ | Смартфон телефони |
| Големина на екран | 6.7 " |
| Тип на екран | Super AMOLED, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Интерна меморија | 256 GB |
| Проширлива меморија | Da |
| RAM Меморија | 8 GB |
| Задна камера | 50.0 MP + 8.0 MP + 12.0 MP |
| Предна камера | 12 MP |
| тип на процесор | Exynos 2400 |
| Kапацитет на батерија | 4900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Тип на оперативен систем | Android 15 |
| Оперативен систем | Android 15 |
| Останато | n/a |
| Висина | 161.3 mm |
| Ширина | 76.6 mm |
| Длабочина | 7.4 mm |