SAMSUNG Galaxy XCover7 6+128GB Black смартфонID EK000858269
SAMSUNG Galaxy XCover7 6+128GB Black смартфонID: EK000858269
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 19.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Големина на екран | 6.6 " |
| Тип на екран | PLS LCD |
| Интерна меморија | 128 GB |
| RAM Меморија | 6 GB |
| Предна камера | 5 MP |
| тип на процесор | Ostalo |
| SIM | Nano-SIM + eSIM |
| Оперативен систем | Android |