HISENSE 50 E7Q телевизорID EK000857907
HISENSE 50 E7Q телевизорID: EK000857907
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 24.999 ден
- Цена
- 21.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 02.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Hisense |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | QLED Smart TV |60Hz VRR, AMD Freesync PRO | Dolby Vision.Atmos | AI 4K Upscaler | AI Smooth Motion | Game Mode PLUS – Režim za igre |Glasovna kontrola | Game Bar | AI Senzor osvjetljenja | Dijeljenje na TV | Različite veličine | VIDAA Smart TV | EzPlay | Hisense TV Sound Companion | |
| VESA стандард | 200 x 400 |
| Тежина | 9.5 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 649 mm x 1119 mm × 80 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 685 mm x 1119 mm × 298 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Оперативен систем | VIDAA |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Да |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 50"/127 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |