HISENSE 55 U7Q телевизорID EK000857891
HISENSE 55 U7Q телевизорID: EK000857891
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 49.999 ден
- Цена
- 37.999 ден
Во Hisense, знаеме дека нашите потрошувачи сакаат едноставно и беспрекорно забавно искуство. За да ги задоволиме и надминеме очекувањата на корисниците, нашиот меѓународен тим работи на VIDAA U Sma...
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Во Hisense, знаеме дека нашите потрошувачи сакаат едноставно и беспрекорно забавно искуство. За да ги задоволиме и надминеме очекувањата на корисниците, нашиот меѓународен тим работи на VIDAA U Smart TV OS повеќе од десет години. Со примена на напредни и трендовски размислувања, тимот успева да создаде паметна, интуитивна и персонализирана платформа за содржини. Со комбинирање на најдобрата содржина од врвните глобални добавувачи на содржини со најпопуларната локална програма, ние сме во можност да понудиме најангажирачки начин да ја гледате целата ваша омилена содржина и да ги поедноставиме вашите напори за пребарување за навистина да уживате во неа. Запознајте го најновиот VIDAA U4.0.
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Hisense |
| Боја | Сива |
| Гаранција | 2 год. |
| VESA стандард | 300 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | VA |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Енергетска класа | B |
| Оперативен систем | VIDAA U4.0 |
| звук | 20 W |
| постоље | Не |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| осветлување | Дирекно |
| Композитни влез | Да |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 55"/140 cm |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |