HISENSE 65 U7Q телевизорID EK000857917
HISENSE 65 U7Q телевизорID: EK000857917
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 64.999 ден
- Цена
- 49.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Hisense |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | Mini-LED Smart TV |144Hz VRR, AMD Freesync PRO | QLED Colour | Ugrađeni sabvufer | AI Smooth Motion | Dolby Vision.Atmos | Više od milijardu nijansi živopisnih boja | Game Mode PLUS – Režim za igre | Glasovna kontrola | Uni-body dizajn | AI 4K Upscaler | Game Bar |
| VESA стандард | 400 x 400 |
| Тежина | 19.5 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 837 mm x 1649 mm × × 75 cm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 896 mm x 1649 mm × × 326 cm |
| USB 3.0 | 1 kom |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 144 Hz |
| Оперативен систем | VIDAA |
| звук | 40 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | MINI LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Да |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |