LG 65 G51 LW телевизорID EK000857897
LG 65 G51 LW телевизорID: EK000857897
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 147.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | LG |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | α11 AI Processor 4K Gen2 | α11 AI Super Upscaling 4K | AI Magic Remote | OLED Dynamic Tone Mapping Pro | OLED Motion | Kontrolna tabla za igre | α11 AI Sound Pro | AI Object Remastering | Dolby Digital |
| VESA стандард | 300 x 200 |
| Тежина | 34.1 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1441 x 826 x 24,3 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1441 x 865/910 x 263 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 120 Hz |
| Енергетска класа | E |
| Оперативен систем | WebOS |
| звук | 60 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | OLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| осветлување | Rubno |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.1 | 4 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | SMART |
| CI+ | Да |