LG 75 QNED 86A3A телевизорID EK000857906
LG 75 QNED 86A3A телевизорID: EK000857906
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 87.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | LG |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | Uživajte gledati ponovno definirane boje na televizoru velikog razmjera | Pametniji i brži alpha 8 AI Processor Gen2 zahvaljujući desetljeću inovacija | Nova profesionalna dinamička paleta boja QNED Color | Oživite svaki kadar sa značajkom poboljšanja kvalitete slike pomoću umjetne inteligencije AI Picture Pro | Advanced Local Dimming | Nova generacija televizora LG AI TV | Personalizirane slike s 1,6 milijardi mogućnosti zahvaljujući AI Picture Wizard | Riješite upite u stvarnom vremenu pomoću AI Chatbot | Super tanki dizajn | AI Clear Sound | ALL-NEW LG QNED evo AI | Napredno igranje igara |
| VESA стандард | 400 x 300 |
| Тежина | 33.3 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1677mm x 965mm x 30 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1677mm x 1042/994mm x 370mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 120 Hz |
| Енергетска класа | E |
| Оперативен систем | WebOS |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QNED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| осветлување | Дирекно |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 75"/190 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | SMART |