LG 86 UA 75006 LA телевизорID EK000857912
LG 86 UA 75006 LA телевизорID: EK000857912
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 77.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | LG |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | α7 AI Processor 4K Gen8 | 4K Super Upscaling | HDR10 / HLG | FILMMAKER MODE™ | Dynamic Tone Mapping | AI Brightness Control | HGIG | Game Optimizer | ALLM | VRR (do 60Hz) | Ultra Surround | AI Sound Pro (Virtual 9.1.2) | Clear Voice Pro | WOW Orchestra | Time Shift | Snimanje TV sadržaja | Teletekst |
| VESA стандард | 400 x 400 |
| Тежина | 33.6 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 110,2 cm x 192,0 cm x 5,98 cm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 118,2 cm x 192,0 cm x 41,3 cm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 60 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | WebOS |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| осветлување | Дирекно |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 86"/218 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |