SAMSUNG QE 65 QN70F AUXXH телевизорID EK000857890
SAMSUNG QE 65 QN70F AUXXH телевизорID: EK000857890
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 83.999 ден
- Цена
- 43.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | NQ4 AI Gen2 Procesor | Neo Kvantni HDR | Vrhunsko UHD zatamnjivanje | 4K AI Upscaling | Motion Xcelerator 144Hz | Color Booster | Mega Contrast | SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote | Mobilni na TV, Preslikavanje zvuka, Bežični TV uključen | Zvučni opis, Meni za zumiranje i tekst, Visoki kontrast, Vidite boje, Inverzija boja, Nijanse sive, Isključena slika, Automatsko uvećanje | |
| VESA стандард | 400 x 300 |
| Тежина | 21.8 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1451.7 x 832.2 x 25.7 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1451.7 x 890.4 x 279.4 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | VA |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 100 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 30 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Да |
| HOTEL MODE | Базик |
| HDR | Да |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |