SAMSUNG QE 65 QN85F AUXXH телевизорID EK000857919
SAMSUNG QE 65 QN85F AUXXH телевизорID: EK000857919
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 99.999 ден
- Цена
- 70.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Сребрена |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | NQ4 AI Gen2 procesor | Quantum Matrix tehnologija | Neo Quantum HDR | Motion Xcelerator 120Hz | Dolby Atmos | Gaming Hub | Apple AirPlay 2 | Alexa | Bixby | Samsung Smart Hub | MultiView | Ambient Mode+ | Tap View | Super Ultrawide GameView & Game Bar | Smart Calibration (Basic) | Samsung Health | Samsung Knox | Samsung TV Plus | SmartThings |
| VESA стандард | 400 x 300 |
| Тежина | 23.1 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 829.5 x 1446.5 x 46.3 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 890.0 x 1446.5 x 258.8 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | QLED |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 100 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 40 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | MINI LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | SMART |
| CI+ | Да |