SAMSUNG QE 65 S90F ATXXH телевизорID EK000857895
SAMSUNG QE 65 S90F ATXXH телевизорID: EK000857895
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 142.999 ден
- Цена
- 103.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 01.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Сребрена |
| Гаранција | 2 год. |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | OLED |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 100 Hz |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 40 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | SMART |
| CI+ | Да |