SAMSUNG QE 65Q7F2 AUXXH телевизорID EK000857889
SAMSUNG QE 65Q7F2 AUXXH телевизорID: EK000857889
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 59.999 ден
- Цена
- 33.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |