SAMSUNG QE 75 Q7F AAUXXH телевизорID EK000857902
SAMSUNG QE 75 Q7F AAUXXH телевизорID: EK000857902
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 90.999 ден
- Цена
- 74.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | Q4 AI Procesor | Kvantni HDR | UHD zatamnjivanje | 4K AI Upscaling | Motion Xcelerator | Color Booster | Mega Contrast | SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote | Mobilni na TV, Preslikavanje zvuka, Bežični TV uključen | Zvučni opis, Meni za zumiranje i tekst, Visoki kontrast, Vidite boje, Inverzija boja, Nijanse sive, Isključena slika, Automatsko uvećanje | |
| VESA стандард | 400 x 400 |
| Тежина | 25.8 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1677.5 x 962.4 x 61.1 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1677.5 x 1006.3 x 325 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | VA |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 30 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Да |
| HOTEL MODE | Базик |
| HDR | Да |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 75"/190 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |