SAMSUNG UE 65 U8072F UXXH телевизорID EK000857905
SAMSUNG UE 65 U8072F UXXH телевизорID: EK000857905
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 44.999 ден
- Цена
- 31.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | Crystal Procesor 4K | HDR (High Dynamic Range) | UHD Dimming | 4K Upscaling | Motion Xcelerator | Color Booster | Mega Contrast | SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote | Mobilni na TV, Preslikavanje zvuka, Bežični TV uključen | Zvučni opis, Meni za zumiranje i tekst, Visoki kontrast, Vidite boje, Inverzija boja, Nijanse sive, Isključena slika, Automatsko uvećanje |
| VESA стандард | 200 x 200 |
| Тежина | 14.5 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 1444.1 x 831.2 x 76.8 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 1889.9 x 1132.8 x 326 mm |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Тип на екран | VA |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | QLED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Да |
| HOTEL MODE | Базик |
| HDR | Да |
| HDMI 2.1 | 3 kom |
| Google Assistant | Да |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 65"/165 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | Стандард |
| CI+ | Да |