SAMSUNG UE 75 U8072F UXXH телевизорID EK000857899
SAMSUNG UE 75 U8072F UXXH телевизорID: EK000857899
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 66.999 ден
- Цена
- 42.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | Samsung |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Останато | Crystal Processor 4K | MetalStream Design | One UI Tizen | Motion Xcelerator | HDR10+ | Auto Game Mode (ALLM) | VRR | eARC | Filmmaker Mode | HGiG | Samsung Knox sigurnost |
| VESA стандард | 400 x 300 |
| Тежина | 22.8 kg |
| (В х Ш х Д) без постоље | 77 x 1668.1 x 957.8 mm |
| (В х Ш х Д) со постоље | 280 x 1668.1 x 1005.9 mm |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Тип на екран | LED |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 50 Hz |
| Енергетска класа | G |
| Оперативен систем | Tizen |
| звук | 20 W |
| WiFI вграден | Да |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | UHD |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| Композитни влез | Не |
| Компонентни влез | Не |
| HDR | Да |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Етернет влез | Да |
| Дијагонала | 75"/190 cm |
| дигитален излез | Да |
| Далечински управувач | SMART |
| CI+ | Да |