TCL 65 C6K 144Hz телевизорID EK000857923
TCL 65 C6K 144Hz телевизорID: EK000857923
ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- 44.999 ден
- Цена
- 39.999 ден
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 22.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Главни карактеристики
•Телевизор
•65"(165cm) 4K QD-MiniLED SMART
•Резолуција:3840x2160
•Тип на панел:Mini LED (VA)
•Refresh rate:144Hz
•Процесор:AiPQ Pro
•Оперативен систем:Google TV
Главни карактеристики
•HDR10+,HDR10, HLG, ALLM, VRR
•Dolby Vision IQ
•IMAX Enhanced
•AMD FreeSync
•Озвучување:2x10W+20W
•DTS Virtual X, Dolby Atmos
•ONKYO 2.1 Hi-Fi System
Главни карактеристики
•Wifi 5
•Bluetooth 5.4
•HDMI 2.1
•DTV
| Тип на производ | Телевизори |
| Бренд | TCL |
| Боја | Црна |
| Гаранција | 2 год. |
| Тип на екран | Mini LED |
| Bluetooth | Да |
| Освежување на слики [Hz] | 144 Hz |
| Оперативен систем | Google TV |
| Тип на ТВ | SMART |
| Технологија на телевизорот | MINI LED |
| Резолуција | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.1 | 1 kom |
| Дијагонала | 65"/165 cm |