Acer Aspire 15 A15-51M-9485, NX.JKVEX.00H, 15.6" FHD, Intel Core i9-13900H, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Xe Graphics, FreeDOS, лаптопID EK000859803
Со секој лаптоп добиваш торба за лаптоп за 1 денар!
Потребно е заедно со лаптопот да ја додадете и торбата на линкот погоре.
Акцијата трае до 30.04. или додека има залиха.
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 5% со кодот: ulovi5 ! Дознај повеќе овде!
- 65.999 ден
- Цена
- 57.990 ден
Улови +5% со кодот: ulovi5
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 11.06.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Можеби ќе ве интересира и ова
Acer Aspire 15 A15-51M-9485
Сигурен лаптоп за секојдневна работа, забрзан моќен Intel Core i9 процесор, брз DDR5 работна меморија и голем 1TB NVMe SSD.
15.6" FHD екран со антирефлексна површина овозможува удобен работа во сите услови
Тастатура стандардна големина за удобна работа при подолга употреба
Сиво куќиште со чисти и модерен дизајн
Технички спецификации
Процесор
Intel Core i9-13900H, 14 јадра / 20 нишки, 2.6 GHz (P-core), max. 5.4 GHz
Графика
Intel Iris Xe Graphics
Меморија
16 GB DDR5
SSD
1 TB PCIe NVMe M.2 SSD
Екран
15.6" FHD (1920x1080), против отсјај ComfyView
Порти
2x USB-A (USB 3.2), 1x USB-C (USB 4.0, DisplayPort), 1x USB-C (Thunderbolt 4), 1x HDMI, 1x комбиниран audio 3.5mm
Зошто да го купите Acer Aspire 15 A15-51M-9485?
Повеќенаменски лаптоп кој нуди одлични перформанси и големо складирање на податоци по поволна цена.
За останатите производи посетете ја нашата страница со производи.
| Гаранција | 2 год. |
| Боја | Сива |
| Бренд | Acer |
| Copilot PC | Ne |
| Намена на лаптопот | Internet&Office |
| екран на допир | Не |
| Големина на екран | 15.6 " |
| Резолуција на екран | 1920 x 1080 |
| Бренд на процесор | Intel |
| Серија на процесор | Core I9 |
| Модел на процесор | 13900H |
| Брзина на процесор | 5.4 GHz |
| Број на јадра во процесорот | 14 |
| RAM Меморија | 16 GB |
| Тип на меморија | DDR5 |
| Капацитет SSD 1 | 1024 GB |
| посебна графичка картица | Не |
| Тип на графичка картица | Intel |
| Модел на графичка карта | Iris Xe |
| Модел на графичка карта | Intel Iris Xe Graphics |
| Оперативен систем | Free Dos |
| Осветлена тастатура | Не |
| Оптичка единица | Не |
| Број HDMI | 1 |
| LAN (RJ45) | 0 |
| USB 2.0 | 0 kom |
| USB 3.0 | 0 kom |
| USB 3.1 gen1 | 0 kom |
| USB 3.2 | 2 kom |
| USB тип C | 2 kom |
| Bluetooth | Да |
| Маса | 1.78 kg |