Gorenje ESCM15DBK Апарат за кафеID EK000467380
Gorenje ESCM15DBK Апарат за кафеID: EK000467380
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
УЛОВ НА НЕДЕЛАТА: Искористи попусти до 60% + 10% со кодот: ulovi10 ! Дознај повеќе овде!
- 8.690 ден
- Цена
- 7.599 ден
Улови +10% со кодот: ulovi10
Gorenje кафемат Притисок: 15 бари, Вашите омилени пијалаци со допир на едно копче, Капацитет за вода: 1,5 литри, 2 години гаранција.
Дознај повеќе
Бесплатна достава
Доставуваме веќе од 12.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
| Бренд | Gorenje |
| Гаранција | 2 год. |
| Моќност | 1100 W |
| Тип на производ | Апарати за еспресо кафе |
| Тип на апарат | Рачен |
| Моќност на апратот за кафе | 1100 W |
| Притисок на пумпа | 15 bar |
| Капацитет на резервоар за вода | 1.5 l |
| Апарат за две шољи | Да |
| Греење на шоља | Не |
| Авотматско исклучување | Не |
| Автоматско чистење | Не |
| Автоматско отклонување на каменец | Не |

