text.skipToContent text.skipToNavigation
8 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон

35.999 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Green, смартфон
Xiaomi Redmi A2 2GB/32GB Light Green, смартфон

6.099 ден

 • Големина на екран: 6.52 "
 • Оперативен систем: Android 12, MIUI 13
 • RAM Меморија: 2 GB
 • Интерна меморија: 32 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 5000 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black, смартфон
Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black, смартфон

104.490 ден

 • Големина на екран: 6.7 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 4323 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 14 128GB Midnight, смартфон
Apple iPhone 14 128GB Midnight, смартфон
71.890 ден

56.990 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3279 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black, смартфон
Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black, смартфон
93.990 ден

66.990 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3200 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Apple MagSafe Charger безжичен полнач
Apple MagSafe Charger безжичен полнач

3.890 ден

 • Apple MagSafe Charger безжичен полнач
 • Безжично понење
 • Моќност од 15W
 • Компатибилност со Qi
 • За Apple уреди: iPhone 14, 14 Pro, 13, 13 Pro, 12 и 12 Pro

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.07.2024

NedelnaAkcijaMK BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
22.090 ден

18.990 ден

Седмична акција!

 • Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.07.2024

Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a

15.590 ден

 • Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 31.07.2024