text.skipToContent text.skipToNavigation
9 пронајдени производи
TOPizborMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули
6.990 ден

5.990 ден

 • Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - бел + ГРАТИС 9 капсули,
 • Присисок: 10 бари,  
 • Капсули : Lavazza MODO MIO,
 • Капацитет за вода: 2 литри,
 • 2 години гаранција.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + ГРАТИС 9 капсули
Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + ГРАТИС 9 капсули
6.990 ден

5.990 ден

 • Lavazza LM Jolie кафемат со капсули - црвен + ГРАТИС 9 капсули,
 • Присисок: 10 бари,  
 • Капсули : Lavazza MODO MIO,
 • Капацитет за вода: 2 литри,
 • 2 години гаранција.

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 17.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje HBC806QW Рачен Блендер
Gorenje HBC806QW Рачен Блендер
3.490 ден

2.999 ден

 • Моќност: 800 W
 • Број на брзини: 1
 • Турбо функција: Не
 • Број на сечила: 1
 • Капацитет на садот: 0.5 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Функција за дробење на лед: Не

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Gorenje Рачен Блендер HBC564QW
Gorenje Рачен Блендер HBC564QW
2.790 ден

2.510 ден

 • Моќност: 560 W
 • Број на брзини: 2
 • Турбо функција: Не
 • Број на сечила: 2
 • Капацитет на садот: 0.5 l
 • Материјал на садот: Пластика
 • Функција за дробење на лед: Не

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса
Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса
1.390 ден

1.251 ден

 • Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса,
 • Моќност: 2.000W,  
 • Должина на кабел: 2метри,
 • Нивоа на подесување: 2,
 • Заштита од прегревање,
 • 2 години гаранција.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory brzaisporakaMK
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R
VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R

890 ден

 • VIVAX електрично ѓезве за кафе CM-1000R,
 • Моќност 1.000W,
 • Капацитет 0,4 литри,
 • Нож од нерѓосувачки челик,
 • Ергономски дизајн,
 • Гаранција 1 година.
  |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 16.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна
GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна
3.390 ден

3.050 ден

GORENJE FDK24DW Апарат за сушење храна. Технички карактеристики: Прилагодување на садовите по висина Број на садови за сушење: 5 Едноставна замена на садовите Рамномерно сушење на сите нивоа За...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Rowenta EP 4920 Депилатор
Rowenta EP 4920 Депилатор

4.169 ден

 • Rowenta EP 4920 ДЕПИЛАТОР
 • МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВОДА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН
 • ПОГОДНA УПОТРЕБА ЗА НОЗЕ, ЛИЦЕ И ТЕЛО
 • EПИЛАЦИЈА НА ЧУВС...

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Philips BHS375/00 Пегла за коса
Philips BHS375/00 Пегла за коса
2.099 ден

1.399 ден

 • Philips BHS375/00 Пегла за коса
 • ПРЕСА ЗА КОСА
 • ТЕМПЕРАТУРА НА ЗАГРЕВАЊЕ 180 ° C / 220 ° C
 • КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА СО П...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.04.2024