text.skipToContent text.skipToNavigation
 • 1(current)
 • 2
28 пронајдени производи
IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 64GB, Black смартфон

35.999 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
Apple iPhone 15 128GB Black, смартфон
63.690 ден

58.990 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 6 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 48 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3349 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.09.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium, смартфон
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium, смартфон
89.490 ден

69.999 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Интерна меморија: 256 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3274 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
10.890 ден

7.890 ден

Седмична акција!

 • Apple AirPods2 mv7n2zm/a , безжични слушалки
 • До 24 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple MacBook Air 13.3 Space Gray mgn63ze/a, 13,3, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
Apple MacBook Air 13.3 Space Gray mgn63ze/a, 13,3, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
73.290 ден

49.990 ден

Седмична акција!

 • Серија на процесор: M1
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 11 64GB, White смартфон
Apple iPhone 11 64GB, White смартфон
35.999 ден

34.990 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 64 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium, смартфон
Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium, смартфон
89.490 ден

88.999 ден

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Интерна меморија: 256 GB
 • Задна камера: 48 + 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3274 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 04.09.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPad 9 mk2k3hc/a, WiFi, 64GB, Space Grey, таблет
Apple iPad 9 mk2k3hc/a, WiFi, 64GB, Space Grey, таблет
24.999 ден

19.990 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 10.2 "
 • Резолуција на екран: 2160 x 1620
 • Интерна меморија: 64 GB
 • RAM Меморија: 3 GB
 • Оперативен систем: iPadOS
 • Тип на екран: IPS
 • Kапацитет на батерија: 8557 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPad 9 mk2l3hc/a, WiFi, 64GB, Silver, таблет
Apple iPad 9 mk2l3hc/a, WiFi, 64GB, Silver, таблет
24.999 ден

19.990 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 10.2 "
 • Резолуција на екран: 2160 x 1620
 • Интерна меморија: 64 GB
 • RAM Меморија: 3 GB
 • Оперативен систем: iPadOS
 • Тип на екран: IPS
 • Kапацитет на батерија: 8557 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphone приклучок, бели
Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphone приклучок, бели
2.399 ден

1.590 ден

 • Apple EarPods слушалки со 3,5mm Headphonе, бели
 • Далечински управувач на кабелот и микрофон
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple
 • компатибилен од IOS 10 па нагоре

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
Apple EarPods слушалки со Lightning приклучок, бели
Apple EarPods слушалки со Lightning приклучок, бели
1.490 ден

990 ден

 • Apple EarPods слушалки со Lightning приклучок, бели
 • Далечински управувач на кабелот и микрофон
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple
 • компатибилен од IOS 10 па нагоре

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack Adapter
Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack Adapter
890 ден

590 ден

 • Apple Lightning to 3.5mm Headphone Jack Adapter
 • За уреди што користат аудио приклучок од 3,5 мм со вашите Lightning уреди
 • Работи со сите уреди што имаат Lightning конектор
 • Поддржуваат iOS 10 или понова верзија, вклучувајќи iPod touch, iPad и iPhone

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

IstaCena12RatiMKCategory
Apple Magic Mouse 3 (2021) mk2e3zm/a, Bluetooth, глувче
Apple Magic Mouse 3 (2021) mk2e3zm/a, Bluetooth, глувче
7.190 ден

4.999 ден

 • Бренд: Apple
 • Тип на производ: Безжичен глушец
 • Заменски тонер за: mk2e3zm/a
 • Боја: Бела
 • Поврзување: Безжично
 • Со долготрајна внатрешна батерија

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple MacBook Air, mlxw3cr/a, 13.6 Retina display 500nits, M2 chip 8‑core CPU, 8‑core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, Space Grey, лаптоп
Apple MacBook Air, mlxw3cr/a, 13.6 Retina display 500nits, M2 chip 8‑core CPU, 8‑core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, Space Grey, лаптоп
91.690 ден

62.990 ден

Седмична акција!

 • Серија на процесор: M2
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple MacBook Air 13.3" mgn93cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Silver лаптоп
Apple MacBook Air 13.3" mgn93cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Silver лаптоп
73.290 ден

49.990 ден

Седмична акција!

 • Серија на процесор: M1
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple iPhone 11 128GB, White смартфон
Apple iPhone 11 128GB, White смартфон

42.999 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

NedelnaAkcijaMK BrzaIsporakaMKv1
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
22.090 ден

18.990 ден

Седмична акција!

 • Apple AirPods Pro2 mqd83zm/a слушалки
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a

15.590 ден

 • Apple AirPods3 , with Lightning Charging Case, mpny3zm/a
 • До 30 часа слушање
 • Тип на производ: In Ear слушалки
 • Бренд: Apple

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

BrzaIsporakaMKv1
Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)
Apple USB-C to Lightning кабел (1 m)
2.190 ден

1.190 ден

 • Apple USB-C to Lightning кабел
 • Должина на кабелот: 1 метар
 • Компатибилен со: 18W, 20W, 29W, 30W, 61W, 87W или 96W
 • Бренд: Apple

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
Apple 20W USB-C Power Adapter полнач
Apple 20W USB-C Power Adapter полнач
1.999 ден

1.399 ден

 • Apple 20W USB-C Power Adapter mhje3zm/a)
 • Моќност: 20W
 • Тип на производ: Полнач
 • Бренд: Apple

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
APPLE Pencil mu8f2zm/a, 2nd Generation
APPLE Pencil mu8f2zm/a, 2nd Generation
11.290 ден

6.990 ден

 • APPLE Pencil mu8f2zm/a, 2nd Generation
 • Поддржува "double-tapping"
 • Направен специјално за 11-инчниот iPad Pro и 12,9-инчен iPad Pro (3-та генерација)
 • За Apple уреди

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

BrzaIsporakaMKv1
APPLE Pencil mqly3zm/a, 1st Generation
APPLE Pencil mqly3zm/a, 1st Generation
9.090 ден

5.190 ден

 • APPLE Pencil mqly3zm/a, 1st Generation
 • Поврзување: Bluetooth, Lightning
 • Компатибилност - iPad Pro 12.9" (2. генерација), iPad Pro 12.9" (1. генерација), iPad Pro 10.5", iPad Pro 9.7", iPad Air 3, iPad mini 5, iPad (9. генерација), iPad (8. генерација ), iPad (7-ма генерација), iPad (6. генерација - 2018)

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

Apple MagSafe Charger безжичен полнач
Apple MagSafe Charger безжичен полнач

3.890 ден

 • Apple MagSafe Charger безжичен полнач
 • Безжично понење
 • Моќност од 15W
 • Компатибилност со Qi
 • За Apple уреди: iPhone 14, 14 Pro, 13, 13 Pro, 12 и 12 Pro

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 06.08.2024

NedelnaAkcijaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories BrzaIsporakaMKv1
Apple iPhone 11 128GB, Black смартфон
Apple iPhone 11 128GB, Black смартфон
42.999 ден

27.990 ден

Седмична акција!

 • Големина на екран: 6.1 "
 • Оперативен систем: iOS
 • RAM Меморија: 4 GB
 • Интерна меморија: 128 GB
 • Задна камера: 12 + 12 MP
 • Kапацитет на батерија: 3110 mAh

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

NedelnaAkcijaMK LaptopiGratisRanec IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Apple MacBook Air 13.3" mgn63cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
Apple MacBook Air 13.3" mgn63cr/a, M1, 8GB RAM, 256GB, Space Grey, лаптоп
73.290 ден

46.990 ден

Седмична акција!

 • Серија на процесор: M1
 • RAM Меморија: 8 GB
 • Капацитет SSD 1: 256 GB
 • Оперативен систем: MacOS

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.07.2024

 • 1(current)
 • 2