text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
BrzaIsporakaMKv1
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
VIVAX TPC-102 4G 3/32 таблет
7.990 ден
VIVAX TPC-102 4G таблет, 10,1", 3GB RAM, 32GB Интерна меморија (можност за SD CARD до 128GB), процесор 1,3GHz Quad Core MediaTek, две камери задна од 5MP и предна од 2MP, батерија 5.800mAh, Android...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021