text.skipToContent text.skipToNavigation
9 пронајдени производи
WINDFORCE SnowBlazer 195/50 R15
WINDFORCE SnowBlazer 195/50 R15
2.770 ден
1.939 ден
  • WINDFORCE SnowBlazer 195/50R15,
  • Сезона: зимска,
  • Ширина: 195,
  • Висина: 50,
  • Дијаметар: 15".

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2020

Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91V
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91V
9.100 ден
5.199 ден
Continental PremiumContact 6 225/45 R17 91V- Прозиведени во Германија 2020 Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C
4.700 ден
3.700 ден
GENERAL TIRE EuroVan Winter 2 215/65 R16C - останати уште две гуми од 2018 Година.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2
SAVA 205/55 R16 91H INTENSA HP2
4.400 ден
2.450 ден

Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и ли...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
DEBICA PASSIO 2 185/60 R14 82T
3.530 ден
3.000 ден

Пневматиците на DEBICA се со препознатлив дезен, одлични перформанси и најдостапни цени.


Познатиот полски бренд стана дел од Goodyear групацијата и продолжува да изненадува со својат...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Riken ULTRA HIGH PERFORMANCE XL 225/45ZR17 94Y
Riken ULTRA HIGH PERFORMANCE XL 225/45ZR17 94Y
4.743 ден
2.650 ден
Riken Tires-произведени во Србија, во актуелната понуда од сезоната. Квалитет кој е произведен во Европа за супер цена! Задоволително се однесуваат на влажен коловоз и релативно долг век на траење.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

SAVA 195/65 R15 91H INTENSA HP2
SAVA 195/65 R15 91H INTENSA HP2
4.100 ден
2.300 ден

Со Sava летните гуми ќе возите повеќе километри, а ќе заштедите на потрошувачката на горивото. Освен што ќе заштедите со нив ќе имате прецизна контрола во сите услови на патот, суви, влажни и ли...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 11.12.2020

GOODYEAR EfficientGrip Performance 205/55 R16 91H
GOODYEAR EfficientGrip Performance 205/55 R16 91H
6.350 ден
2.999 ден

Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020

Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H
6.900 ден
3.999 ден
Continental PremiumContact 6 205/55 R16 91H - Произведени во Република Чешка. На залиха следните датуми на производство: 46недела 2019 Год. и 02 недела 2020Год.

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 09.12.2020