text.skipToContent text.skipToNavigation

Iskra Xcross IX-CS07 Батериска циркуларна пила(без батерија)ID EK000226140

Iskra Xcross IX-CS07 Батериска циркуларна пила(без батерија)ID: EK000226140

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

3.990 ден

Цена
3.591 ден

Iskra Xcross IX-CS07 Батериска циркуларна пила(без батерија), | Напон: 20V, | Вртежи во празен од: 3800 врт / мин, Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 38mm, Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 28mm, | Бренд: ISKRA. |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 24.07.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Вртежи во празен од: 3800 врт / мин • Дијаметар на сечилото: Ø 136mm • Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 38mm • Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 28mm • Гумирана рачка • Подесувачка заштита • Димензии (во mm) : 295 (Д) x165 (Ш) x 236 (В) • Нето тежина: ? kg • Бруто тежина: ? kg Надворешно пакување • Баркод на надворешно пакување: 3830042568421 • Димензии на надворешна кутија (во mm): 360 (Д) x 310 (Ш) x495(В) • Количина: 4 парчиња/кутија • Нето тежина: 10,2 kg • Бруто тежина: 10,8 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!