text.skipToContent text.skipToNavigation
17 пронајдени производи
BrzaIsporakaMKv1
PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор
PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор
19.999 ден
17.999 ден
 • PHILIPS BRI921/00 IPL депилатор,
  |
 • Проширен продолжеток за тело 4cm2,
 • Додаток за лице 2cm2,
 • Интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење,
 • Бренд: Philips. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

BrzaIsporakaMKv1
PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор
PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор
29.599 ден
25.299 ден
 • PHILIPS BRI950/00 IPL депилатор,
  |
 • Проширен продолжеток за тело 4cm2,
 • Додаток за лице 2cm2,
 • Интегриран УВ филтер ја заштитува кожата од УВ зрачење,
 • Бренд: Philips. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

Rowenta EP 4920 Депилатор
Rowenta EP 4920 Депилатор
3.599 ден
3.059 ден
 • Rowenta EP 4920 ДЕПИЛАТОР
 • МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВОДА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ЈОН
 • ПОГОДНA УПОТРЕБА ЗА НОЗЕ, ЛИЦЕ И ТЕЛО
 • EПИЛАЦИЈА НА ЧУВС...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Rowenta EP 2900 F0 Депилатор
Rowenta EP 2900 F0 Депилатор
2.099 ден
1.679 ден
 • Rowenta EP-2900-F0 ДЕПИЛАТОР
 • ВИСОКО ПРЕЦИЗНА ТЕХНОЛОГИЈА СО ПИНЦЕТИ
 • ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

PHILIPS BRE235/00 Депилатор
PHILIPS BRE235/00 Депилатор
2.299 ден
1.954 ден
 • PHILIPS BRE-235/00 ДЕПИЛАТОР
 • РАБОТА СО КАБЕЛ
 • РАБОТА СО ДИКОВИ
 • ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ
 • КАПАЧЕ ЗА ДЕЛИКАТНИ ЗОНИ

  АПАР...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Rowenta TN6010F4 Машинка за бричење
Rowenta TN6010F4 Машинка за бричење
2.599 ден
2.199 ден
 • Rowenta TN6010F4 Машинка за бричење
 • НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
 • ТИП НА БАТЕР...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Philips S7520/41 Машинка за бричење
Philips S7520/41 Машинка за бричење
11.999 ден
10.199 ден
 • Philips S7520/41 Машинка за бричење
 • SKINCOMFORT ТЕХНОЛОГИЈА
 • ТИП НА БАТЕРИЈА Л...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Philips S5420/06 Машинка за бричење
Philips S5420/06 Машинка за бричење
5.999 ден
5.099 ден
 • Philips S5420/06 Машинка за бричење
 • СЕЧИЛО MULTIPRECISION
 • ТИП НА БАТЕРИЈА ЛИТИУМ-ION

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Rowenta EP 5640 D0 Депилатор
Rowenta EP 5640 D0 Депилатор
3.499 ден
2.499 ден
 • Rowenta EP-5640-D0 ДЕПИЛАТОР
 • 24 ПИНЦЕТИ
 • РОЛЕР-МАСАЖЕР
 • 2 БРЗИНИ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Philips S1133/41 Машинка за бричење
Philips S1133/41 Машинка за бричење
2.299 ден
1.954 ден
 • Philips S1133/41 Машинка за бричење
 • 4-НАСОЧНИ ФЛЕКСИБИЛНИ ГЛАВИ
 • ТИП НА БАТЕРИЈА NIMH
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Philips S3233/52 Машинка за бричење
Philips S3233/52 Машинка за бричење
5.499 ден
4.399 ден
 • Philips S3233/52 Машинка за бричење
 • 5D PIVOT & FLEX ГЛАВИ
 • СЛЕДЕЊЕ НА КОНТУРИТЕ НА ЛИЦЕТО

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

Philips S7940/16 Машинка за бричење
Philips S7940/16 Машинка за бричење
10.999 ден
8.899 ден
 • Philips S7940/16 Машинка за бричење
 • ПОДВИЖНА ГЛАВА ВО 5 ПРАВЦИ
 • ТИП НА БА...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.09.2021

BrzaIsporakaMKv1
Rowenta EP 2910 Депилатор
Rowenta EP 2910 Депилатор
2.699 ден
2.299 ден
 • Rowenta EP 2910 ДЕПИЛАТОР
 • НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДЕПИЛАЦИЈА
 • СЕНЗОР ЗА НЕРАМНИНИ

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2021

SENCOR Тример за влакна SNC 101
SENCOR Тример за влакна SNC 101
570 ден
510 ден
 • SENCOR Тример за влакна SNC 101,
  |
 • Отстранува влакна од уши и нос,
 • Тример од нерѓосувачки челик ,
 •  Сетот вклучува : -четка за чистење, -постоље, -1 х АА батерија,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK
1.030 ден
925 ден
 • SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK,
  |
 • Време за работа: 45 минути,
 • Самоостречки ножеви за сечење,
 • Две глави за бричење,
 • Бренд: SENCOR. |

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.09.2021

Philips BG-3010/15 Машинка за тело
Philips BG-3010/15 Машинка за тело
2.399 ден
1.899 ден
 • Philips BG-3010/15 Машинка за тело
 • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ
 • ТИП НА БАТЕРИЈА NI-MH
 • ВРЕ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.09.2021

Philips BG-5020/15 Машинка за тело
Philips BG-5020/15 Машинка за тело
3.899 ден
3.314 ден
 • Philips BG-5020/15 Машинка за тело
 • ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 32 ММ
 • 3 ЧЕШЛИ ЗА ПОДЕСУВАЊЕ НА ДОЛЖИНАТА (3,5,7mm)
 • ...

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 30.09.2021