text.skipToContent text.skipToNavigation
1 пронајдени производи
DUScategoryMK NokautPonudaMK IstaCena12RatiMKCategory BesplatnaIsporakaMKCategories
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотна
Gorenje CT43SC Стаклокерамичка плотна
14.999 ден

9.999 ден

Произведено во Словенија!

  • Тип на плоча: Стаклокерамичка
  • Број зони за готвење: 4
  • Flexi Cook зона: Не
  • Висина: 5.4 cm
  • Ширина: 59.5 cm
  • Длабочина: 52 cm

Бесплатна достава

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 26.04.2024