text.skipToContent text.skipToNavigation

VIVAX ледомат IM-122TID EK000074431

VIVAX ледомат IM-122TID: EK000074431

Купувајте до 72 рати комотно од вашиот дом. Повеќе за сите начини на плаќање погледнете овде!

Цена
8.999 ден

VIVAX ледомат IM-122T, | Капацитет на садот за вода 2,4 l, Капацитетот на садот за лед 0.7 kg, Производсво од 12 kg лед на ден, Бренд: VIVAX. |  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 14.12.2023

Гаранција: 2 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VIVAX ледомат IM-122T е еден од најпосакуваните уреди во текот на летните горештини. Може да се изберете големина на коцките лед S (small, мали) или L (large, големи). Капацитет на садот за вода 2,4 l и капацитетот на садот за лед 0.7 kg овозможува производсво од 12 kg лед на ден, односно 9 коцки по циклус, кој трае 6-7 минути. Овој ледомат ќе ви овозможи цел ден да уживате во свежи напитоци со вашите најмили и вашето друштво. Со помош на индикаторот за нивото на водата во садот и индикаторот за нивото на ледот во садот, во секој момент ќе знаете колку лед имате на располагање. Иноксното кукиште со сребрена боја, внесува доза на гламур кој се вклопува во секоја просторија. Со ледоматот доаѓа и лопатка за полесно да ракувате со коцките лед. Гаранција на производот 24 месеци.

Бренд Vivax
Гаранција 2 год.
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!